Exkluzívny 3 izbový byt Žiar nad Hronom

Kvalitne zrekonštruovaný

V top lokalite Žiaru nad Hronom

105000 €

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 3 izb. byt v lukratívnej časti Žiaru nad Hronom . Nech sa páči, môžete si ho pozrieť aj v 3D.

Nachádza sa v 3-poschodovom bytovom dome, na prízemí. Rozloha bytu je 75 m2. Je kompletne prerobený a zariadenie je vecou dohody. Okrem obývacej izby môže v byte ostať všetko.

Dispozične je riešený nasledovne: zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza praktická komora, sa dostaneme do kúpeľne s wc a taktiež do všetkých miestností v byte. V priestrannej zariadenej spálni máte tiež  zamurovaný balkón s plastovými oknami, kde máte priestor napríklad na sušičku alebo sušiak . V detskej izbe je tak isto murovaný balkón so žalúziami na diaľkové ovládanie. Kuchyňa je namieru robená a ponúka dostatok úložného priestoru vďaka veľkým skriniam a šuplíkom. Spotrebiče sú všetky vstavané a sú súčasťou kúpnej ceny. V kúpeľni je obrovský murovaný sprchový kút a do kúpeľne sa zmestí aj práčka. Práčku si kúpovať nemusíte, je tiež súčasťou.

Výhody: Byt je komplet prerobený a zariadený, takže sa môžete okamžite nasťahovať. Rekonštrukcia je odvedená veľmi kvalitne, majiteľ si dal záležať. V byte sú vymenené komplet všetky rozvody. 
Výborná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou- Základná Škola, materké školy, nemocnica v blízkosti a dokonca plaváreň rovno pri paneláku. Parkovanie bezproblémové na ulici, ale je možnosť prenajať si aj garáž v blízkosti bytu.

Ak hľadáte pre svoju rodinu nové moderné bývanie bez starostí prerábania je to byt práve pre vás. Taktiež je byt veľmi vhodný ako investícia do budúcnosti, pretože byt môžete okamžite po kúpe dať do prenájmu.

Preto ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať, ak máte záujem o kúpu alebo doplňujúce otázky. Online obhliadku si môžete pozerať koľkokrát len chcete vďaka 3D prehliadke. 

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Petra Bardiovska- realitný poradca


Petra Bardiovska- realitný poradca

Kontaktný formulár