Exkluzívny 3 izbový byt Zvolen Západ

 

 

Exkluzívny moderný 3 izbový byt

Zvolen-Západ

123 000 €

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 3 izb. byt vo Zvolene v mestskej časti Západ. Nech sa páči, môžete si ho pozrieť aj v 3D.

Nachádza sa v zateplenom 8-poschodovom bytovom dome, na prvom vyvýšenom poschodí. Rozloha bytu je 73 m2. Je kompletne prerobený a zariadenie je vecou dohody.

Dispozične je riešený nasledovne: zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádzaju praktické skrine, sa dostaneme na samostatné WC a do kúpeľne, Z chodby sa dostanete do samostatných troch izieb: spálňa, detská a obývačka, z ktorej je vstup do kuchyne.
Dôležité! -V obývacej izbe sa v najbližšom roku bude dobudovávať balkón, ktorý je spoločenstvom schválený a nebude sa navyšovať fond opráv.
Kuchyňa je namieru robená a ponúka dostatok úložného priestoru vďaka veľkým skriniam a šuplíkom. Spotrebiče sú všetky vstavané a sú súčasťou kúpnej ceny. V kúpeľni je obrovský murovaný sprchový kút a veľmi praktická veľká skriňa. Do kúpeľne sa zmestí aj práčka so sušičkou. Práčku si kúpovať nemusíte, je tiež súčasťou.

Výhody: Byt je komplet prerobený a zariadený, takže sa môžete okamžite nasťahovať. Rekonštrukcia je odvedená veľmi kvalitne, omietky sú nové až od panelu. sú použité kvalitné materiály a podlahy sú rovnaké v celom byte, čo dotvára celkový dojem bytu.
Výborná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou- Základná Škola, materké školy, pošta, obchod rovno pred panelákom. Parkovanie bezproblémové na ulici ale je aj blízko parkovací dom.

Ak hľadáte pre svoju rodinu nové moderné bývanie bez starostí prerábania je to byt práve pre vás. Preto ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Dohoda na cene možná v závislosti od rýchlosti vášho rozhodnutia a toho čo zo zariadenia si budete chcieť nechať.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontaktný formulár