Zrekonštruovaný 4 izbový byt na Zlatom potoku

 Kompletne zariadený byt vo Zvolene

 

123 000  €

prípadná dohoda možná

 

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 4 izb. byt s loggiou vo Zvolene v mestskej časti Zlatý Potok.

Nachádza sa v zateplenom 4-poschodovom bytovom dome,na štvrtom vyvýšenom poschodí. Rozloha bytu je 76 m2. Je kompletne prerobený a predáva sa komplet zariadený.

Dispozične je riešený nasledovne: zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádzaju praktické vstavané skrine, sa dostaneme na samostatné WC,hned oproti je obývačka s loggiou. Na tejto juho západnej strane sa okrem obývačky nachádza aj spálňa. Cez chodbu sa dostaneme tretej izby a do kúpelne, v ktorej je sprchový kút s podomietkovou batériou. Kuchyňa je do tvaru L so vstavanými spotrebičmi dokonca aj s kávovarom a je od firmy Oresi. Pri kuchyni sa nachádza 4 izba, ktorá je ako kuchyňa orientovaná na severovýchod. V spálni sa nachádza murovaný šatník, vstavaná skriňa je aj v jednej detskej izbe.

Výhody: Byt je komplet prerobený a zariadený. Výborná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou- Základná Škola, materké školy, pošta, obchody taktiež prístupné v rámci sídliska. Napriek tomu, že sa byt nachádza na najvyžšom poschodí pod strechou, je v byte príjemne aj počas horúcich letných dní a to vďaka dobre odizolovanej šikmej streche.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

3D scan nehnuteľnosti

 

Kontaktný formulár